| Aditzaaaa a întrebat:

Stiti cumva cand incep reduceriile la H&M, C&A, Next, Zara, Bershka etc? Eu stiu ca reduceriile de vara incep din iulie happy

2 răspunsuri:
| Nagashi a răspuns:

Au inceput dejawinking cel putin la zara si bershka gasesti reduceri de peste 50%

| BiaBubulina a răspuns:

Da cam asa incep de la inceputul lui iulie, dar hai sa-ti spun ceva, de ex: Rochia aia cu flori pe ea superba :X din H&M, va fi cu 20% mai ieftina pe parcursul lunii iulie si august :* la celelalte nu prea stiu dar iti mai recomand tie si sa cumperi de la WAlkiki te pup :*