| andra7664 a întrebat:

Stitit vreun site de pe care pot cumpara tricouri 3D? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| smart01 a răspuns:

Stiu ca intrebarea este mai veche, insa as vrea sa mentionez pentru cei interesati ca sute de modele de tricouri 3D The Mountain sunt disponibile aici http://www.conserve.ro/tricouri-3d-tricouri-the-mountain/ Si in plus, frecvent sunt promotii, asa ca se pot cumpara la preturi rezonabile (dat fiind ca in SUA un astfel de tricou costa peste 20 de dolari)