| mark1507 a întrebat:

sunt din R.Moldova si as dori sa cumpar un pix cu cerneala invizibila/UV, dar din pacate nu am cont pe sistemele de plata ce opereaza in moldova si nici nu am chef sa imi fac, in schimb am cont pe paypal si am si bani pe cont si as dori sa procur un asemenea pix.
Intrebarea este stie cineva de pe ce site-uri as putea sa comand asa ceva?

Răspuns Câştigător
| TheFACKYouTub a răspuns:

Ai grija ca nu e bine sa folosesti Razele UV pe trmen lung.afecteaza vederea http://www.okazii.ro/cautare/pix+cerneala+uv.html
aici cu PAYPAL http://www.articoleuv.ro/? gclid=CNSU54Hs7q0CFcxofAodpHXkrg ori platesti cand primesti coletul acasa;)
Succes

6 răspunsuri:
| mark1507 explică:

Ombladon_7907, la ce pret?
nu stii cit costa livrarea?
ai poate si cerneala uv pentru printer?

| mark1507 explică:

Ombladon_7907 la ce pret este pixul? Poate ai si cerneala pentru imprimante?
nu stii cit costa livrarea?

| mark1507 explică:

Ombladon_7907 la ce pret este pixul? Poate ai si cerneala pentru imprimante?
nu stii cit costa livrarea?

| mark1507 explică:

Ombladon_7907 ma scuzi cred ca nu mai trebuie sa mergi pina la posta eu ma gindeam ca costa undeva in jur de 15 roni...numai bine mersi mult

| Burdea_Stefan_1992 a răspuns:

Am eu, si sunt chiar din chisinau? mai ai nevoie?