| fataaia001 a întrebat:

Buna TPU! Am dat o comandă de pe shein pe 16 noiembrie iar pe 20 noiembrie îmi arăta că este în Budapesta. Întrebarea mea este, în cat timp ajunge în România? Țin să menționez că stau în Prahova.Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In 2 saptamani.

| Hyperion7 a răspuns:

Probabil o săptămână cel mult

| Mememaker a răspuns:

Mai ai de asteptat laughing)

| AndreeaMini a răspuns:

Bună dacă îți arată ca este în Budapesta în România ajunge undeva la 1 zi iar mai apoi depinde de curierul din zona cât de repede ți-l livrează, la mine când mi-a apărut așa la 2 zile după mi-a ajuns