| Ramona7 a întrebat:

am vazut la o tipa de pe ask niste ochelari foarte draguti si am aflat ca sunt de la zara. problema este ca sunt din colectia trecuta si nici pe site nu ii mai gasesc, iar in mall-uri in constanta nu am vazut pe nicaieri, ma gandeam sa comand de pe internet dar nu gasesc modelul... http://ask.fm/SoniaMaria695 dau funda raspunsului care ma va ajuta!

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Ai putea sa intrebi la Zara daca pot suna la un alt magazin sa intrebe de ochelari. Poate ai noroc, cine stie.