| Ban_Sidy_1997 a întrebat:

As avea o intrebare... As vrea sa cumpar ceva dupa aplicatia Wish dar nu stiu daca e chiar buna sau mai mult e fake. Va rog sa imi ziceti doar cei ce stiti sau care ati folosit aceasta aplicatie. Dau funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| alexander911s a răspuns:

Aplicaţia este una ca toate celelalte, tip ebay, amazon, ecc.
Am comandat acum un an, un ceas foarte frumos (30euro)
O brichetă de colecţie zipp (50euro), şi nişte tricouri pentru sală la 10 euro buc.
Mi-au venit separate, ceasul după vreo 3 săptămâni, bricheta după o lună şi ceva, şi tricourile la 40 de zile.
Termenii aplicaţiei îţi spune clar că dacă după 60 de zile nu îţi ajunge coletul acasă, o să-ţi ramburseze banii înapoi, mie mi i-au rambursat o dată pentru că nu mi-au venit mănuşile de piele.
Unicul dezavantaj este că nu tot ce găseşti este de calitate, şi timpul pentru a spedii pachetele este enorm

1 răspuns:
| upsidupsi a răspuns:

Nu e fake, doar ca unele lucruri sunt de calitate naspa si marimile nu se potrivesc de cele mai multe ori. Recomand sa te uiti la review-uri si sa vezi ce au spus oamenii despre produsul pe care vrei sa il cumperi