| Robert17x a întrebat:

am o intrebare importanta.Ati cumparat vreodata ceva de pe aplicatia Wish? Ca nu stiu daca e de incredere sau nu.

8 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Wish e 79% scam, nu inteleg ce vrei tu de acolo...

| Yurisa a răspuns:

Da, dar cand comanzi recomand sa te uiti la review-uri de la alte persoane care au comandat si sa alegi produsele cu cele mai multe comenzi si nota cat mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat pana acum 12 produse si mi-au venit la timp. Mai am de primit 4, le-am comandat in urma cu 3 saptamani. In afara de livrarea care e destul de înceată, n-am nicio problema. Intr-adevar, produsele sunt de o calitate scazuta, pe masura pretului, dar depinde si ce comanzi. Pe mine unele produse m-au fascinat. Si sa stii ca ele chiar arata ca in poze, nu e nimic fakewinking

| Ana7807820 a răspuns:

E un site pe care gasesti deseori scam-uri si chestii ciudate/chinezarii ieftine vandute ca produse de firma.
Nu cumpara de pe Wish daca vezi ca acel produs e mai ieftin decat ar trebui sa fie, poti sa iti iei mare teapa si sa dai perle la porci.

| Devil21 a răspuns:

Am comandat dar nu mi-a ajuns nici dupa 3 luni comanda, oricum stiu ca nu este o aplicatie de incredere, toate articolele sunt de proasta calitate (am vazut in diferite videoclipuri de pe net)iar poza cu articolul nu are nicio treaba cu realitatea

| Ravengirl a răspuns:

Buna. Am cumparat produse diverse de pe wish:haine, genti, accesorii articole de uz caznic etc. Mereu mi-au venit toate. Incearca sa comanzi de la vanzatorii care au cota mare si feedback de la cumpărători, consulta atent toate detaliile produsului pe care il cumperi. Unele sunt de calitate si materiale bune, dar am luat si lucruri foarte ieftine care automat aveau aspect ieftin. Sper sa iti fie de folos. O zi frumoasa!

| botapaul97 a răspuns:

Salut, da, am cumparat, e de incredere, coletele vin rapid, si se pot si returna, in caz de ceva...

| Utilizator564983 a răspuns:

Eu mi-am dorit sa-mi achiziționez un card SD de 8GB, dar mi-a fost frica sa-mi cumpăr, mai bine iți cumperi de ce ai nevoi din Romania, dar dacă ceea ce cauți nu este disponibil în Romania mai bine îți cumperi de pe Amazon.com sau ebay.com
Sper ca te-am ajutat!