| Antonia24 a întrebat:

As dori sa stiu daca sunt avantajoase preturile de la palas mall Iasi si care ar cam fi...happy Dau funda! multumesc

2 răspunsuri:
| Fast92 a răspuns:

Acum depinde de bugetul fiecarui om... daca tu ai masini si case de sute de mii de euro, normal ca o sa ti se para niste chilipiruri preturile din Palas Mall. eu am fost acolo si mi sau parut preturile cam exagerate la unele articole vestimentare.

| xxmcdollqrz a răspuns:

Exista magazine cu preturi accesibiele la Palas Mall, dar depinde ce intelegi prin asta.De exemplu in perioada reducerilor preturile sunt foarte scazute, dar in rest, unele magazine sunt neaccesibile pentru unele persoane.Eu personal imi cumar haine de la H&M si mi se pare ok. Daca te referi la accesorii, Meli Melo este un loc in care le gasesti la preturi avantajoase. Sper ca te-am ajutat. Funda?