| andulovecrazy a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa imi iau un Nokia asa 201. Ce pareri aveti? E bun de ceva? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare un telefon bun la pretuyl care il are. Are camera de 2 mega pixeli si pozele ies cat de cat bine, muzica se aude destul de tare, are si aplicatii de mess, facebook, e-mail, bateria tine foarte mult, ara tastatura qwerty si mesajele le scrii repede, e si subtire incape bine in buzunar, are un aspect placut, eu recomand sa il cumperi pentru ca, zic, eu, e printre cele mai bune telefoane pe care le poti lua cu 300 de lei.

8 răspunsuri:
| marialarysa a răspuns:

Am prieteni multi care au telefonul si sunt multumiti de el.

| rocket a răspuns:

Http://li.ro/fxyu e foarte ok telefonul

| Seby90 a răspuns:

Un telefon decent pentru banii pe care ii vei lua. Qwerty / net.

| AngelHugz a răspuns:

Am avut si eu unul. E chiar bun. Cel putin pozele ies super!

| TestPetrut a răspuns:

E destul de bun

| Kryss13 a răspuns:

E foarte bunhappy

| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Mie imi place mai mult asa (nici eu nu pot scrie cu h) 302 dar e drgut si 201, ar trebui sa-l ieiwinking

| andulovecrazy explică:

Nu pot sa scriu cu H