| ralusweet a întrebat:

TPU. As vrea sa mă ajutaţi. Am HTC one mini si as dori huse sau carcase. Am găsit pe ebay, dar este un site american. Sa cumpăr de acolo? Dau funda :* Mulțumesc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te va costa transportul de mult mai multe ori decat pretul husei.Cauta prin site-urile romanesti.

| Anonim693 a răspuns:

Cumpara de acolo si transportul de va costa inca 10 milioane pe langa carcasa. Cumapara de pe mercador sau tocmai. Sigur gasesti ceva bun.

| Ev0luti0n a răspuns:

Daca ai un telefon, de ce vrei sa il tii toata viata intr-o husa sau carcasa? Lasa-l asa ca nu va patii nimic happy.