| anonim_4396 a întrebat:

Ati comandat vreo data de pe eMAG cu ordin de plata? Daca da unde as putea plati acel ordin de plata, la posta? Multumesc

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oridinul de plata se plateste la banca. dar nu vad de ce ai face treaba asta, probabil e cel mai anevoios proces de plata care exista. Daca nu ai card sa platesti online alege varianta ramburs.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cu ordin de plata poti plati doar prin banca unde ai cont curent. Prin posta banii se trimit prin mandat postal.