| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot plati urgent un ordin de plată daca mi-am pierdut cardul bancar si buletinul si permisul certificatul de naștere si capul!?

Se pot plăti OP-utile de pe la stațiile de pe strada acelea de la care poti plati facturile?

Am dat zi roată la una si nu am găsit ce sa selectez pentru a putea plati.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poti prin mobile banking pe aplicatie sau net.

| trophin a răspuns:

Dacă ai card, ai un cont. Dacă ești ești fumat și ai pierdut tot, se pot găsi. Tine de bunătatea oamenilor

| RxTx a răspuns (pentru trophin):

Eu nu fumez ca nu gasesc nici o plăcere in a imi intoxica creierul si in al asfisia imi vine rau si de la fum cand fumeaza alții.
Le-am avut pe toate intr-o mapă pe care l-am lasat pe bordul mașinii cu geamul deschis si sa evaporat mapa.

Întrebarea mea este daca se poate plăti un OP repede de exemplu dimineața de pe la vreun aparat dinasta de pe stradă.
Văd ca dacă merg la bancă pe ușă imi cere buletinul.

Cum se rezolvă
OP-urile se pot plăti si de pe la roboții ăștia de plata?

| trophin a răspuns:

Dacă ești cunoscător de ce îți bați capul? Treci pe 1945, telegrama, plic.