| MariaCarmen2001 a întrebat:

azi am cautat haine cu illuminati (in special bluze sau tricouri) am gasit tricouri care imi sunt mari, sau care sunt chiar scumpe, am 14 ani si sunt slabuta, daca aveti sau gasiti pe net un tricou/bluza cu illuminati va rog sa-mi raspundeti.

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Http://www.grizzlyshop.ro/produs/tricou-illuminati/. Daca nu vrei de aici, poti scrie pe internet tricouri cu illuminati si o sa iti dea multe site-uri de pe care poti cumpara. Bafta!