| thefandenisa a întrebat:

cine stie cateva site-uri de haine bune?

7 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

EU chiar acum sau maine, in fine, as vrea sa imi pun o comanda de la Miniprix >> https://www.miniprix.ro/
Am vazut ca au fuste nici prea lungi, nici prea scurte elastice foarte ieftine! - 20 de lei + maieuri interesante de la 6 -9 lei. Insa chiar acum s-a epuizat deja din stoc un maieu si astept sa fie introdus din nou pentru a putea pune comanda.
Acolo sunt chiar ieftine. Si nu poti zice ca daca sunt ieftine nu sunt bune, ori sunt de firma si te tin ani de zile, ori au preturi variabile, dar tot cam la fel de mult, sau putin mai bine zis, te tin. Dar daca nu le purtam zilnic, ne pot tine si vreo 2 ani de zile.
Deci, site-ul asta mi se pare interesant si nu e demodat.
De asemenea, am mai comandat de pe Bfashion https://www.miniprix.ro/
Cred ca am primit transport gratuit la comanda peste 50 de lei, sau asa ceva. Mama si-a comandat niste botine si eu cu o prietena niste colanti. Botinele inca o tin pe mama - le-a comandat in iarna, iar colantii sunt marime universala, nu e problema. Am intrat chiar acum pe site-ul lor si am inchis repede. asa preturi, ca imi vine sa cumpar tot! :D
Alte site-ui de haine mai stiu, dar nu am comandat si nici nu am vrut sa comand nimic de acolo. Dar daca mai apare ceva, iti mai spun.

Răspuns utilizator avertizat
| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Stilago, fashion days, bonprix, papucei chic

| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| alexandradina a răspuns:

PPT, Miniprix, Bonprix! Sunt bune, mie imi plac!