| AlexAL275 a întrebat:

Dacă mi-aș comanda un ceas de pe site-ul fossil, s-ar livra în România? Prețul ceasului este de 150 de dolari. Eu ar trebui să plătesc în lei sau în dolari? N-am făcut așa ceva și de aceea nu știu.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa cum scrie si pe site la ei in Europa livrea doar in vreo 5-6 state si Romania nu e printre ele

| mihai69 a răspuns:

Au s@iteuri și pe Europa, dar nu livrează decât în țările respective (UK, Franța, Germania & Austria, Italia.).