| MadaTR a întrebat:

Dacă am plasat o comandă pe site-ul SHEIN și numărul de telefon era gresit, nu am mai putut schimba aceasta neatenție, cum pot lua legatura cu firma de curierat din Romania care îmi va livra comanda? Și de unde stiu care este acesta firma?

8 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Intra pe grupul Shein Romania si cele care au cumparat de pe site iti vor spune prin ce firma de curierat este livrat. Dupa ce afli, suni la ei sa ii anunti si sa iti scrie in computer numarul tau de tel.

| Goete a răspuns:

Nu cunosc site-ul, dar de obicei nu se accepta schimbari cu privire la contatul clientului dupa executarea comenzii. Depinde de site, unele accepta mai degraba sa anulezi comanda - sa iei legatura cu firma de curieri pentru o comanda anume e mai dificil sau imposibil - iti scriu asta din alta tara, deci nu stiu concret acolo dar cam functioneaza la fel.
Vezi pe site unde ai cumparat ce poti face si daca nu scuze ca m-am bagat ca musca

| lffzzz a răspuns:

Nasol... Asteapta la usa coletul

| Alexnddra a răspuns:

Nu cred ca poți face ceva in privința asta, decât atunci când stii ca ar trebui sa ajungă, sa te duci la posta sa intrebi de comanda, iar eventual sa te anunțe când va ajunge pentru a putea sa o ridici.

| Goete a răspuns (pentru Alexnddra):

La posta, daca nu e prin posta?

| MadaTR explică:

Mulțumesc!

| Andraeln a răspuns:

Bună,am aceeași problemă, cum ai rezolvat?

| CrisCristiana a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Ati rezolvat in vreun fel? Multumesc