| Diana_Filip_1996 a întrebat:

E prima data cand comand de pe Alixpress si as vrea sa stiu, daca am o comanda de 35 de euro cat ma ajunge cu tot cu taxe vamale + TVA? Repet e prima oara cand fac comanda si as vrea sa stiu sigur cat trebuie sa platesc in total. Multumesc! happy

1 răspuns:
| Dragon2025 a răspuns:

Cand vine pachetu mergi la posta te intreaba ce valoare are. Si spui cat vrei tu pentru ca nu poate verifica (pentru ca pe pachet nu ii trecut pretul). Crede-ma fac asta de fiecare data. Daca pachetul e sub 10 euro nu mai platesti nimic in plus.