| ema2396 a întrebat:

A mai comandat cineva de pe Beauty Bay? Cam in cat timp ajunge comanda si se platesc cumva taxe vamale?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi in josul paginii ca scrie "Free delivery available". Consider ca esti scutita de taxele vamale și cele de la oficiile poștale din România. Cu toate astea, citește descrierea de la produs (dacă plătești cu card de credit online sau PayPal).
BeautyBay e intermediar al unor furnizori. Dacă au in custodie aceste produse, înseamnă ca produsul ajunge in mai puțin de 2-3 săptămâni.

Cu mare plăcere!