| KX9 a întrebat:

Imi puteti spune parerea voastra in legatura cu aceasta bratara din inox: http://www.bespecial.ro/......766-p.html este rezistenta, are lacat de deschidere-inchidere? sau as vrea sa-mi spuneti despre bijuteriile din inox sunt rezistente, se inegresc, ruginesc? va rog sa-mi raspundeti~funda!

Răspuns Câştigător
| Camytza2003 a răspuns:

E frumoasa oricum e rezistenta.A mea a ruginit dupa 4 ani, deci cred ca o sa tina. Funda?

1 răspuns:
| nutzic a răspuns:

Prietena fratelui meu o are de 4 ani si e intr-o stare foarte buna..plus la asta e super draguta!