| MrMaloneSV a întrebat:

M-am gandit sa cumpar un telefon si am vazut pe site-ul de la Apple store ca un iphone de 16 GB e 200*, iar shiipingul e free.Ce parere aveti este teapa? As vrea un raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| Săsăran_Dragoș_1996 a răspuns:

Daca e pe Site-ul de la Apple, atunci nu e teapa insa livreaza doar in State deci nu o sa poti achizitiona iPhone-ul. happy

1 răspuns:
| Narcis951 a răspuns:

Daca il trimite prin posta...Nu se stie daca e teapa sau nu poate in loc de iPhone 4 iti trimite o bucata de lemn laughing daca...

Daca e iPhone3 nu e teapa...