| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
M-am hotarat sa imi achizitionez un telefon nou LG g2 si vreau sa il comand de pe site-ul celor de la mobilexpres.
Ce parere aveti despre ei sunt seriosi produsele oferite sunt originale? deoarece am auzit ca telefoanele sunt brenduite pe t-mobile acest lucru ce inseamna?

4 răspunsuri:
| gir861 a răspuns:

Produsele sunt originale, au inclusiv adresă de service pe site. Telefoanele branduite sunt codate în rețea, după câte știu eu, deci nu e cazul dacă nu faci abonament la ei.

| DelphhiN a răspuns:

Sunt seriosi, poti face comanda, dar ai grija sa nu faci abonament daca vrei sa nu ai probleme cu codarea telefonului

| ombladon112 a răspuns:

Http://bit.ly/1H11Ztx cumpara linistit de aici cu o extensie de garantie si nu mai ai nicio grija.

| Chiriac_Ovidiu_1993 a răspuns:

Salut,ai cumparat de pe acest site?