| daminushh a întrebat:

As vrea sa comand un parfum de pe aoro.ro. Ce parere aveti despre site? Sunt produsele originale? Daca ma puteti ajuta. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| bogdan28 a răspuns:

Hey... In ceea ce prieste shopping-ul online, aukro.ro are cam acelasi management cu cei de la okazii.ro. Ca peste tot, poti gasi si lucruri bune, care sa merite achizitia chiar daca ele nu sunt neaparat foarte scumpe. Dar atentie deoarece nu stii cine se ascunde in spatele contului. Baga de seama la calificativele acordate de alti cumparatori precum si la comentariile acestora. Daca esti atenta cu siguranta nu iti vei lua nicio teapa mai ales ca in ultima vreme cele 2 firme si-au sporit metodele de siguranta si verificare a celor care posteaza oferte. Bafta. Sa ne tii la curent! happyhappy Fundabatting eyelashesbatting eyelashes