| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Arsis? Sunt seriosi? Am comparat pretul din magazin cu cel de pe site si am constatat ca in magazin este mai scump fata de pretul de pe site si este tot acelasi telefon. Vreau sa comand un telefon de la ei. Merita?

1 răspuns:
| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

Da merita, sunt seriosi ca sunt si in partenteriat cu Vodafone si eu am cumparat telefonul meu tot de acolo si husa si folia de sticla si mi s-au parut ok in afara de folie care are pe ea ca un fel de rezid dar nu incomodeaza si daca vrei telefon nu cumpara telefon pe nume VODAFONE indiferent de model nu sunt bune deloc am avut si eu si foarte multi prieteni dupa primele 2 sapt incep blocarile si etc. si intodeauna pretul din magazin este mai mare fata de cel online, asa este si la atlex. sper ca te.am ajutat... funda?