| AlexAL275 a întrebat:

Bună TPU! Mâine mă duc la mall în Craiova și aș vrea să-mi cumpăr niște perechi de blugi. Ce-mi recomandați? Eu mă gândeam la Zara sau Pull&Beer

6 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Buna! Nu sunt buni de la P&B, eu iau de la Reserved, Tom Tailor, Bigotti.

| NicoWmz a răspuns:

Bună!
Sinceră să fiu mai bine cumperi de la Zara.La P&B sunt mai mult haine de fete.

| DascaluIoan a răspuns:

Eu propun să îți cumperi ceva ce îți place, fără să ții neapărat cont de firmă.

| cristi202 a răspuns:

O singura pereche de blugi de firma am avut de care sa fi fost mulțumit. Rifle. Nu știu dacă în ziua e azi se mai găsesc pe la noi. Doi ani purtati aproape zi de zi, și arătau după doi ani aproape ca la început. În contrast, am mai avut de firma, dar după doua spălări au rămas cu urme de la spălare. De atunci nu prea mai port blugi. M-au cistigat cei de la Decathlon cu ce au ei de oferit happy

| Adry05 a răspuns:

Mie îmi plac mult și cei din stradivarius și mi se pare ok raportu preț-calitate. la zara mi se par mai scumpi și cam la fel cu pull and bear și stradi

| Anonim2682008 a răspuns:

Eu îți recomand la Waikiki ( nu știu dacă am scris bine), găsești multe perechi acolo și ai de unde să alegi. Dar nu trebuie să ți cont de firmă.