| rollyby a întrebat:

Merg maine in Brașov,ce mall uri sunt(va rog locatie)? In ce mall găsesc Zara,Berskha,Pull n Bear, cel mai detaliat raspuns fundă.

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Mai bine ai da fuga pana la Biserica Neagra din Brasov, ca pun pariu ca esti tufa de venetia si nu stii ce-i cu ea, ai urca pe Tampa sa vezi o panorama a orasului si daca mai adaug si bastioanele te-am bagat in ceata rau de tot. Zara, Berskha gasesti si in Bucuresti in mall-uri. Asta e generatia voastra: valoarea suprema e mall-ul. Asta e quintesenta acumularilor voastre. Mi-e scarba.

| rollyby explică:

Mulțumesc pt.raspuns,stau 6 zile in Brasov deci iti promit ca o sa vizitez si ce mi-ai zis tu, insă imi puteai spune si in alt mod faptul ca in Brasov inafară de mall-uri sunt si alte lucruri frumoase(deși știam).