| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am comandat ceva de pe net, prin curier.
Daca ma suna curierul si nu-i raspund, o lasa la sediu, iar daca nici de la sediu nu iau comanda, ce se intampla? de la H&M am comandat

5 răspunsuri:
| noname2021 a răspuns:

Probabil o sa apari pe black list.Cand vei face data viitoare o comanda ori va trebui sa le platesti pe amandoua ori nu ti se va lua in considerare comanda.

| Panamax a răspuns:

E ok sa-i raspunzi curierului si sa-i spui ca te-ai razgandit fara alte explicatii,
asa nu mai insista.
Dupa 7 zile coletul se intoartce la expeditor pe cheltuiala acestuia.

| Mariushgv a răspuns:

Nu e bun de pe OLX am comandat si eu si am primit husa de tableta inloc de husa cu tableta

| Adry05 a răspuns:

O trimit inapoi la sediu

| christine99 a răspuns:

Se intoarce la h&m si nu iti va mai fi permis sa mai dai comanda pe numele si contul respectiv.