| anonim_4396 a întrebat:

Daca am comandat ceva de pe shein si nu pot sa răspund la telefon cand suna curierul sau nu sunt acasă, ce se întâmplă cu coletul? Il voi mai primi? Si daca nu, banii ii voi putea lua înapoi?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu poti raspunde la telefon?
lasa telefonul mamei sau tatalui sau cuiva care poate raspunde oricand, fiindca curierul daca nu raspunzi de 2 ori, trimite pachetul inapoi la Shein.

| Cristian_Mitrea_1994 a răspuns:

Cel mai bine, ai întreba un vecin dacă poate sa îți ridice el coletul (bineînțeles dacă poți sa răspunzi la telefon) doar sa ii spui codul pe care o sa l primești prin mesaj.