| anonim_4396 a întrebat:

pe Aliexpress trebuie sa plătești cu cardul? Știți vreo aplicație care se nu se plătește cu cardul?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu se risca nimeni sa trimita colet cu ramburs din China laughing de ce ar face asta?
Gasesti o gramada de site-uri ronanesti care trimit ramburs, nu la preturile de pe Ali dar gasesti...

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Da trebuie sa platesti cu cardul. Pe majoritatda trebuie platit cu cardul sa fie siguri ca platesti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Comert international fara plata inainte prin card sau paypall nu face nimeni