| Alexandraaa197272 a întrebat:

Bună TPU.
Peste o săptămână este ziua mamei mele si ma gândeam sa ii iau o brățară Pandora. Problema e ca la noi in oras nu este magazin si de aceea voiam să vă întreb dacă se poate comanda de pe internet, pe site-ul lor.
Scuzați categoria, daca este greșită
Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Nu, siteul lor oficial nu ofera livrare.
Nu te risca sa cumperi de la terti de pe net, majoritatea nu sunt originale.

| Demidol a răspuns:

Daca au un site, cu siguranta ca se si poate comanda.

| Bizon95 a răspuns:

Se pare ca nu ai sanse
chiar au un bat atat de infipt pana sus unde soarele nu pantrunde ca nici macar numar de telefon nu au, doar o adresa, deci iei de la magazin sau ne doare in kur de tine

asa ca ori risti sa iei de pe net, ori gasesti cel mai apropiat magazin si dai o fuga intr-o zi cu soare happy

| darrio2007 a răspuns:

Mai bine trage-o de limba si vezi ce si-ar dori.