| Oriana_Anabela_1999 a întrebat:

Bună ziua, am o țigară electronica iar problema este ca s-a închis brusc cu toate ca am incarcat.o.Eu nu prea mă pricep la partea asta "tehnică", am căutat pe net ca trebuie sa schimb bateria, dar am vazut ca poti sa cumperi un incarcator pentru baterie, presupun ca nu e atat de eficient daca e mai ieftin ca o baterie, nu am găsit un răspuns concret. As vrea niște păreri dacă se pricepe cineva, mulțumesc anticipat! (Scuzați categoria ) + funda ????

1 răspuns:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Orice produs electronic presupune un anume risc.In el pot fi stocate anumite elemente, de care tu esti sau nu constienta.Iti asumi riscul? Eu nu mi-l asum sa-ti dau un raspuns, nu stiu ce detii. Sfatul meu? Renunta!