| OlgaKochamCie a întrebat:

Rog pe cei care se pricep sa imi raspunda...
Am 15 ani, sunt baiat si vreau sa imi cumpar blugi (poate slim fit) de pe internet, dar nu stiu care este marimea potrivita, site-urile avand informatii total diferite.
Marimile:
Lungime interioara - 78 cm
Sold - 90
Talie - ~ 72 cm
Talie - Calcai - ~ 108 cm
Va multumesc anticipat

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Nu ma pricep la blugi, ma pricep la site-uri si la comandarea de pe site-uri.

Orice produs cumparat de pe internet poate fi restituit in 14 zile si primeste banii inapoi (+banii pe transport), oricare ar fi motivul. E lege. Deci nu iti face probleme mari in caz ca nu primesti ce trebuie.