| iulicab a întrebat:

Știe cineva cum sta treabă cu mărimile de la Bershka? Seamănă mărimile cu vreun alt site? Vreau sa mi dau comanda de niste blugi dar nu știu mărimea buna pe Bershka. Pe sinsay, Cropp, Reserved, HM port 34 la blugi. Ce îmi recomandați m

1 răspuns:
| asuari a răspuns:

Ai tabele de mărimi pe site, ar fi cel mai bine sa te măsori și sa vezi care ti se potrivește. Dar oricum, am o pereche de pe sinsay care îmi vin perfect și sunt mărimea 34. De la bershka mi se potrivește și 34 și 36, acum depinde. Dacă vreau sa îmi iau blugi mulați aleg 34 sau dacă vreau ceva mai larg atunci 36. Oricum, nu-ți fa griji, poți returna produsele cu ușurintă.