| Sparkts a întrebat:

Buna TPU
Stiti cumva cam cat costa imprimarea unei imagini pe un tricou in Tulcea si cam unde se afla "sediul"?

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

La Coral Plaza(mall) de pe strada Babadag la parter unde este xeroxul acela mare de culoare gri. Pe mine m-a costat 10 lei imprimarea şi 13 lei tricoul.
Este şi pe strada Isacciei la magazinul acela de suveniruri la colţ. Doar vinerea am înţeles că primeşte comenzi.

| Zdog a răspuns:

La Pelican...

| harim112 a răspuns:

Poti si singura sa ti-l faci https://www.youtube.com/watch?v=UT43O7a7sJw tot ceti trebuie ieste de un calcator o foaie de transfer si imagine pe care vrei s-o pui