| XeLeRoN a întrebat:

Buna TPU... Vreau sa imi cumpar un trening cu pantaloni conici de pe net dar nu stiu ce marime sa imi iau e pentru prima data cand imi cumpar trening cu pantaloni conici. daca imi puteti zice ce marime sa imi iau am 1, 90 si sunt slab :d
Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| DeEAஐ a răspuns:

Marimea M
happy

1 răspuns:
| zeenath a răspuns:

La 1.90 presupun ca iti trebuie un L sau un XL tinand cont ca ai maini si picioare lungi, presupun ca iti gasesti cam greu si prin magazine! Largi si bune in maneci, sau nr bun pe corp si scurte in manecihee hee! E cam riscant sa cumperi haine fara sa le incerci... Bafta la cumparaturi online!winking