| Norbikee a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Iphone 5s.Cum pretul la Orange este destul de piperat am optat sa-mi cumpar pe net telul.Comparabil cu Orange cel mai ieftin am gasit pe siteul TelefonulTau.eu.Dar cum niciodata nu am cumparat online ceva nu prea am in credere in siteul acesta ce ziceti e de treaba siteul? Livrarea e ok, produsele sunt originale?
(asi dorii sa-mi raspunda doar cine cunoaste siteul)
Dau funda! laughing)

Răspuns Câştigător
| Andrey02 a răspuns:

Eu am cumparat un iPhone 4S de acolo.Da sunt o firma de încredere nu ai de ce sa iti faci griji. FUnDa?

3 răspunsuri:
| dantomescu78 a răspuns:

Am auzit ca sunt un site de incredere. Totusi nu am cumparat nimic de acolo...

Daca vrei sa mergi la sigur poti sa iti cumperi de la eMAG. Este cel mai mare magazin online din ROmania.

Iphone 5s il gasesti aici la un pret promotional: http://bit.ly/1jvm1C7

| SorinLebron1981 a răspuns:

Lol cum sa dai pe jafu ala atatia bani :| Uite aici cu putin mai scump 5s si e mult mai bun si ca performanta si ca calitate http://bit.ly/Mu25SK (link prin afiliere)

| gmbod1 a răspuns:

Sunt ok sa stii. Atata timp cat tu primesti un cartof nu te speria