| Adriana_8630 a întrebat:

Buna TPUhappyvreau sa va cer ajutorul ce idei aveti cu ce sa ma imbrak in prima zi de scoala big grin pentru ca vreau de pe acum sa ma gindesc ce sa imi kumpar happy va rog sa imi dati si poze ))))) funda big grinlaughing)

4 răspunsuri:
| Alina_1439 a răspuns:

Buna. Pai poti alege dintre mai multe tinute:
1. blugi + camasa + *curea la camasa + balerini
2.sunt acei pantaloni mai largi sus si mai stramti jos; ii poti combina cu bluze mai scurte sau presupun ca n`arata rau cu o camasa bagata`n ei, mai ales daca au o funda acolo sus.
Imi pare rau dar poze nu am [poate caut cand am timp si iti dau]. In rest sper ca te-am ajutat.

| Bia_3072 a răspuns:

Serus sweety happy.eu zic ca te poti imbraca simplu, cu niste blugi,albastri,gri, negri sau alte culori, cu un tricou si un jerseu peste sau un hanorac, poti de asemenea cu niste colanti negri, si o camasa legata cu o curea.ca si incaltaminte poti sa-ti iei niste botine negre sau maro, sau niste bascheti big grin sper ca te-am ajutatwinking funda?

| BaarBie a răspuns:

Pai eu zic sa te imbraci cu O pereche de jeans, un tricoas sau o camasuta si cu niste balerini.