| GEORGY_4531 a întrebat:

voi de la ce magazine va imbracati mai mult? sau de unde? eu ma imbrac de la:bershka, c&a, kiabi, koton, new yorker, takko...etc voi?

Răspuns Câştigător
| anna7_4794 a răspuns:

Toate hainele mele sunt de la mallurile din diferite orase. Dar cele mai multe haine le am de la:
- H&M
-C&A
- Takko Fashion
- Zara, Bershka,
-New Yorker
- Oysho
-Next
-Debenhams
-River Island

Stiu ca sunt multe dar am si multe haine... happy

10 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Zara e cel mai bun

| aaaa12345 a răspuns:

Zara e cel mai bun, da si takko

| Cherry56 a răspuns:

Mango, zara, stradivarius, koton km astea imi plac cel mai mult insa nu e o regula happy e bine sa intri sa te uiti in toate magazinelewinking

| IoanaBogdana a răspuns:

Zara, New Yorker, Koton, Next, H&M, Debenhams, New Look

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bershkatongue
best:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| lollyd a răspuns:

H%M e cel mai tare.Eu de acolo imi iau.Nu am haine doar de firma.Dar asa imi iau de la new yourker si H&M

| Diana_6668 a răspuns:

Nike, Puma, Zara, Kenvelo, Adidas, D&D.thinking
Cele mai multe de la NIKE, si incaltamintea!@happy@

| princess2000 a răspuns:

Eu ma imbrac de la:
-C&A
-Kiabi
-Takko
-Z
-Zara
-United Colours Of Beneton

| Ella_4491 a răspuns:

Pai am sa incerc sa fiu foarte sincera, nu imi place sa ma laud dar imi cumpar haine de la second hand.