| Daniela_Cristina_1998 a întrebat:

Vreau sa comand ceva de pe Carturesti dar nu știu cât costa transportul.Ei spun despre cei din București dar eu nu sunt. Puteți sa-mi spuneți ca costa transportul?

5 răspunsuri:
| Jrr_Cosmin_1995 a răspuns:

Maxim 25 de lei

| dannyel86 a răspuns:

"Costuri de transport
Acestea vor fi calculate, separat, în coş, în funcţie de destinaţie (în Bucureşti, ţară sau străinătate) şi greutatea aproximativă a coletului tău.

În cazul în care plasezi o comanda cu livrarea in Romania prin curier si valoare mai mare de 75 de lei, livrarea este gratuită.

Daca nu, avem următoarele tarife de livrare pentru România:

în Bucureşti și Județul Ilfov - 7, 5 lei prin curier
în ţară, prin Curier Rapid - 15 lei / livrare"

(sursa: carturesti.ro)

| Betty12345678 a răspuns:

Transportul se calculeaza in functie de unde locuiesti.Inainte de a finaliza comanda iti apare cat e transportul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Scrie mare si clar pe site
în Bucureşti și Județul Ilfov - 7, 5 lei prin curier
în ţară, prin Curier Rapid - 15 lei / livrare

| AlexandraSimion a răspuns:

Bună! Transportul este mai ieftin în București. în Bucureşti și Județul Ilfov - 7, 5 lei prin curier. Am comandat de foarte multe ori de la Carturesti.ro. Am fost mereu multumită atât de produs cât și de preț. Pentru mai multe informații și păreri despre carturesti.ro, puteți vizita http://parerimagazin.ro/pareri/carturesti-ro/