| Aliceforyou a întrebat:

Vreau sa comand niste haine de pe internet de pe site-ul www.miniprix.ro dar nu stiu cat costa transportul
Voi stiti?

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Buna! 18 lei prin curier iar 7 lei prin posta romana (maxim 15 kg).big grin

| Aliceforyou explică (pentru măcheamăăăî):

Iti multumesc pentru raspuns..sti cumva si in cat timp vine?

| Aliceforyou explică (pentru măcheamăăăî):

In cat timp vine adicahappy

8 răspunsuri:
| georgiana967 a răspuns:

De fapt costa 14 lei prin curier rapid, daca comanzi de 100 de lei este gratis transportul, iar comanda vine in maxim 7 zile, asa spun ei pe site, dar mie comenzile mi.au venit mereu in 3 zile, fiind din buc

| georgiana967 a răspuns (pentru georgiana967):

Aaa..si am uitat sa iti zic ca nu transporta prin posta, nu stiu de unde are informatiile astea yogurt, dar iti spun pentru ca comand frecventbig grin

| Elena898989 a răspuns (pentru georgiana967):

Am comandat si eu ceva de pe site ul lor dar nu sunt deloc incantata. Tie intotdeuna ti-au venit articolele comandate ok? Adica exact cum aratau pe site..Hainele primite de mine arata de parca ar fi la second hand, descusute, si mai ales, ambalate foarte urat, mi le-au trantit la ingramadeala intr-un fel de sac de plastic pe care scria miniprix

| georgiana967 a răspuns (pentru Elena898989):

Asa este,ti le trimite la gramada, dar nu am avut nici.o problema cu hainele unele chiar mi-au intrecut asteptarile, oricum trebuie sa fii foarte atenta la ce cumperi, eu una sunt foarte pretentioasa, in orice caz la pretul la care le vand mai ales daca prinzi si reduceri nu pot avea pretenti mari de la ei, e un magazin outlet.

| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa