| MiraTimiriazevskaia a întrebat:

Buna, vreau sa imi achizitionez un laptop si vreau sa stiu daca merita sa astept pana la black friday ca sa o fac. E greu sa prinzi produse de black friday la altex/flanco? Daca nu, cand este cea mai buna perioada in care prețurile sunt mai scazute in afara de black friday?

5 răspunsuri:
| RRoberto2018 a răspuns:

E o vorba : " A trecut Black Friday, de maine preturile o sa revina la normal, adica mai mici. "
Salut. Alegeti unul care sa-ti placa si daca ai banii, cumpara-l acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita sa astepti pana atunci, ei fac clasica schema si umfla pretul si apoi il reduc la cat era inainte, reduceri sunt cam mereu, daca vezi unul bun la un pret ok cumpara-l

| MiraTimiriazevskaia explică:

Ceva pana in 2500 lei? Vreau sa il folosesc pentru gaming laughing p.s: stiu ca nu poti sa faci cine stie ce gaming cu un astfel de laptop

| oanananana a răspuns (pentru MiraTimiriazevskaia):

Pentru gaming cred ca poti face mult mai multe cu un calculator. De ce nu iti configurezi o unitate? si in felul asta ai garantie la toate piesele? vrei sa te ajut pentru a configura o unitate?

| MiraTimiriazevskaia explică (pentru oanananana):

Nu am nevoie de unitate, merci. Am nevoie de laptop pentru a-lnlua cu mine la facultate + ca mai si calatoresc mult pe timp de vacanta asa ca un laptop ar fi ideal si nu imi permit sa imi iau atat laptop cat si unitate