| simonsolcan a întrebat:

Salut TpU! M-am decis sa imi achizitionez un laptop de 2000-2500 lei.Si ma gandeam daca merita sa astept pana de Black Friday sau Craciun, chiar merita?

Răspuns Câştigător
| Anonimul222322 a răspuns:

Nu înainte de Black friday se scumpesc de ex laptopul pe care tu vr sa îl cumperi sa spunem ca este 2500 de lei, e fix cu 2 săptămâni chiar o luna îl scumpește la 2700 de lei iar de Black friday îl ieftinește cu 150 de lei( depinde de magazin) însemnând 2450 ei ieșind în pierdere cu doar 50 de lei în unele cazuri de ieftinește la suma de la care a pornit în cazul nostru 2500 practic nu ai făcut nimic

Fundă?

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da, pentru ca poti da de oferte bune, Dar fa o lista cu modele si preturi intainte, ca nu prinzi ''reducer'' unde au pompat pretul cu doua zile inainte laughing

| Iote a răspuns:

Uita-te putin prin magazine. De multe ori vara sunt mai ieftine decat de Black friday.

| TomyBrave2019 a răspuns:

La fel cum ai zis și alții, sunt șmecheri cei care vând (nu dau nume laughing ). Scumpesc produsele înainte de Black Friday și apoi îl scad pentru că doamne sfinte e Black Friday. Deci tot același lucru e dacă îl iei acum sau mai târziu. Sunt și oferte decente la prețuri bune. Informează-te și sigur îți vei găsi laptop-ul "tău".

| ynexistenta a răspuns:

Https://l.profitshare.ro/l/6790717 uite aici sunt bune, au si mai scumpe si mai ieftine, asta are memorie multa si e bun cred eu.

| RebecaManea a răspuns:

Banii sunt ca sa fie cheltuiți!))) nu astepta atata timp si cumpărați! Si bucura te de el!

| Neculau_Codrin_1990 a răspuns:

Daca ai putin timp incerca sa cauti preturile din reducerile anterioare si asteapta black friday cel mai bine.Inainte de al cumpara verifica preturile si pe alte siteuri si cele din trecut.