| dianavîlea2000 a întrebat:

Buna, vreau sa mi cumpăr o pereche de Nike air force 1 albi de pe site ul "arman sport". Sunt reduși de la 319 lei la 254. Îmi puteți spune dacă site ul are produse originale sau fake.

3 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

La pretul ala pare a fi fake.
O pereche de Air Force inca se vinde de la 500 de lei in sus.
Te sfatuiesc sa arunci o privire aici, ei aveau acum ceva vreme si poate mai prinzi si tu.
https://sneakerindustry.ro/ro/

| ionut1980 a răspuns:

Https://m.nike.com/......es/816Zoi3 asta e site-ul oficial. Poti cumpara direct de la ei (cu livrare, bineinteles) sau sunt mai scumpi? Nu te astepta sa fie originali (adica made in USA). Acum nimic nu se mai produce in tara de origine(cea care proiecteaza, etc, cred ca stii)

| debarasator63 a răspuns:

Sunt produse de o calitate medie. Original gasesti pe site-ul lor si eventual in SUA. Mai sunt si produse tip "Replica", mai ieftine. Daca tie iti plac incaltarile alea cumpara-le.