| Keli a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche noua de adidasi...happy imi plk mult modelele de la nike [not fakelaughing] ma puteti ajuta poate cu o poza ca sa m-a decid asupra modelului?big grin

4 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Cauta pe okazii.ro si os a vezi modele cu poza.

PS: m-a=ma

| outletadidas a răspuns:

Pentru incaltaminte poti vizita www.outletadidas.ro adidasi originali la pret de outlet :)

| Questionmark_2977 a răspuns:

Pai depinde ce doresti, firma Nike face adidasi foarte cool insa nu e singura optiune. ti-as recomanda de asemenea si Puma, Adidas, Veer si sunt si altele...
Insa. daca chiar vrei de la Nike. uite aici un site unde ai putea sa vezi o gramada de modele. si unele chiar foarte dragute:)
http://www.adidasi-nike.info/
ti-as recomanda mai mult modelele cu talpa joasa(pe alb)deoarece au un look aparte si se potrivesc cu multe haine pe langa modelele de adidasi cu talpa inalta si care nu sa`r potrivi nicidecum cu pantaloni mai stramti. :D
Este alegerea ta acum... spor la cumparaturi :P