| noname1 a întrebat:

vreau si eu sa stiu unde gasesc magazinele New yorker, kenvelo, pull&bear, bershka, terra nova, zara...etc in Bucuresti? nu sunt din capitala si as dori sa merg in weekend pentru cumparaturi. Si inca o intrebare ar fi daca stiti cumva ceva despre reduceri de sezon daca au inceput si unde anume sunt mai avantajoase?

Răspuns Câştigător
| karlikuicsddd a răspuns:

Buna. Bershka, stradivallius, new yorker, office shoes, pull & bear, peacocks, zara, pimkie, marks & spencer le gasesti in Afi Palace Cotroceni, care este pe bulevardul Vasilea Milea numarul 4, zona Cotroceni, iar Terranova [ singurul din oras ] il gasesti la Romana. Cum vii dinspre Universitate este undeva la stanga, pe langa statia de metrou Romana. Reduceri mari poti gasi si la Mall Bucuresti si in Plaza de asemenea. Bafta!

5 răspunsuri:
| VladestepeTPU a răspuns:

Afi Palace-sector 6
Sun Plaza-Sector 4
Piata Unirii-Sector 4
Intercity mall-Cred că în sectorul 2 thinking
Mall Vitan-Sector 3
big grin

| anonimaa a răspuns:

Baneasa happy

| MadaPhuuu a răspuns:

Pai vino in 28. 01. 2011 este noaptea alba la Mallul Gold Plata din Baia Mare.

| MadaPhuuu a răspuns:

Aaaa si aici gasesti toate magazinele.

| Tweetysh a răspuns:

New yorker si kenvelo gasesti in Carrefour