| Dima_Alin_1998 a întrebat:

Bună ziua,am o problema. Azi mi-am luat un pennyboard,de la eMAG,am ajuns acasă l-am desfăcut și am vrut sa văd dacă merge bine, o roată din spate se învârte greu și când mă urc pe el merge mai bine, dar încet[PENNYBOARD ABEC 7].

1 răspuns:
| MadRaven a răspuns:

Nu știu să mă pronunț în legătura cu pennyboardul, dar pot să îți spun că dacă are orice fel de defecțiune (bănuiesc că e în garanție dacă abia l-ai luat) îl poți trimite înapoi și ți-l repară.
Eu am un laptop de la ei și după un an a început să facă figuri și l-au luat înapoi și mi l-au reperat, gratuit. Ei l-au luat de la domiciliu și tot ei l-au returnat.
Baftă!