| Jipa95 a întrebat:

De unde as putea sa cumpar si eu online, un lantisor din aur? M-ar interesa un site, de unde le-as putea cumpara cat mai ieftine. Sau daca nu, recomandati-mi un loc din Bucuresti, de unde as putea sa ma duc sa cumpar, daca respectivii nu au site.

Funda happy

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca vrei mai ieftin cauta pe olx, pe Facebook pe marketplace sau pe grupuri pe Facebook, dar nu o sa gasesti cine stie ce afacere pentru ca de obicei aurul se vinde la gram.