| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am gasit in sfarsit cadoul perfect pentru mama mea : un lantisor cu medalion care se deschide si poti pune fotografii in el.Insa nu stiu de unde as putea cumpara. Mi-ar placea si mai mult sa fie placat cu argint, nu am destui bani sa ii cumpar unul de argint.
Dar asta nu conteaza atat de mult, mai important e sa stiu de unde sa cumpar.
P. S.:as prefera sa fie magazine, nu site-uri online.

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Stiu unul vintage dar este on line http://www.crownfashion.ro/......al-2572763