| Jigokunokishi a întrebat:

imi poate cineva recomanda un site de unde pot cumpara kit de tigara electronica mai ieftin si sa fie de calitate? Lichidele cu nicotina sunt fara arome si trebuie cumparata aroma separat sau se gasesc lichide direct aromate? N-am mai folosit, nu am avut si nu stiu cum merge treaba.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(bonus* sunt cu ce arome vrei tu, poti sa-ti alegi, da trebuie cumparata aroma si se termina destul de repede, dar depinde cat de des folosesti*).
Daca nu ai mai folosit, nu stii cum merge treaba, iti garantez ca este o risipa de timp, bani, sanatate, etc si ca mai bine chiar ai face ceva cu cele enumerate mai sus. Asigura-te mai intai ca nu este o faza.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca ceva este ieftin, de regula nici nu tine prea mult.
Exista lichide (ulei de glicerina) cu diferite arome, inclusiv cu- si fara nicotina adaugata.