| Crisologo a întrebat:

pentru cei ce folosesc sau au folosit tigara electromica, ce lichid imi recomandati (cu nicotina) ceva mai multa, sau mediu ..cum se foloseste, si cum il amestec cu arome? De calitate sa fie, si arome daca avetii idee ..Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Videanu_Cristina_1992 a răspuns:

Ce tip de tigara electronica ai? Depinde ce valoare are rezistenta din atomizorul tigarii electronice pentru a putea sa iti alegi o concentratie de nicotina potrivita. In rest, lichide poti sa gasesti gata facute sau daca ai vreun magazin al celor de la vapez.ro prin oras, sa cumperi cele 3 ingrediente necesare unui lichid separat (baza, nicotina si aroma), sa le combini intr-una dintre sticlute si sa le lasi in jur de 24 de ore pana le folosesti. Exista insa si lichide gata facute care de obicei sunt in sticlute mai mici, de 15-60 ml iar la noi se gasesc destul de multe varietati. Liqua e o firma foarte raspandita dar dintre aromele lor nu toate sunt foarte bune. De multe ori depinde si de gusturile utilizatorului, aromele sunt multe si diverse, ai de unde alege.