| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua.
Îmi puteți spune câteva magazine din București unde pot găsi haine foarte ieftine SH sau Noi?
Mulțumesc

8 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Buna ziua, aici sunt toate magazinele second-hand din Bucuresti
https://www.google.com/......14z/data=! 3m1! 4b1

| gabicoo a răspuns:

Există și Gratis! Vezi când pun vecinii hainele la uscat!
laughing

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Ai grijă să nu te prindă!
winking

| Catrice a răspuns (pentru gabicoo):

Pai dacă nu ii place nimic sau nu i se potrivesc?

| andremitelu a răspuns:

Mona Cost si Ala Eco! Au niste haine de calitate, gasesti si vintage si cateva piesa designer! Data trecuta cand am fost am gasit un tricou Chanel! Recomand!

| danielgaleata a răspuns (pentru andremitelu):

Si eu tot de la Mona Cost din Buc imi cumpar e misto vanzatoarea sparge seminte si nu primeste bani rupti

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru andremitelu):

Îmi puteți da adresele vă rog
Mulțumesc frumos

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Vand haine, accesorii, pantofi, tot ce am prin dulap si in general tot ce am prin casa si nu imi mai trebuie in stare foarte buna si la preturi accesibile. Majoritatea sunt luate din mall, deci sunt de firma. Altele sunt nou-noute, nepurtate. Vreau sa scap de ele cat mai repede deoarece nu mai am pic de loc in casa. Orice iti trebuie, da-mi mesaj in privat si iti trimit poze/video pe whapp sau messenger, raspund la orice detaliu. Livrez oriunde in tara. Am experienta cu clientii de 3 ani.Zi faina!